Repartizarea candidaților pe săli la Testul de aptitudini Limba Engleză pentru înscriere în clasa a V-a an școlar 2021-2022 cu predare intensiv

SALA 1 (ETAJ)
Nr. Crt.Numele şi prenumele elevului Clasa / Școala de proveniență
1AGACHE ALEXANDRU-GABRIEL IV C-Școala gimn.Ioan Bădescu Popesti
2BALAȘ LUCA IV A-Școala gimn.Ioan Bădescu Popesti
3BEGU RUXANDRA-IOANA IV A-Școala gimn.Ioan Bădescu Popesti
4BILIN ANDREEA-FLORENTINA IV B-Școala gimn.Ioan Bădescu Popesti
5BONDAR ȘTEFAN IV A-Școala gimn.Ioan Bădescu Popesti
6BOSTAN SELENA-ASIYE IV A-Școala gimn.Ioan Bădescu Popesti
7BUTUNOI ALEXANDRU IV B-Școala gimn.Ioan Bădescu Popesti
8CACIP ANDREI-GABRIEL IV C-Școala gimn.Ioan Bădescu Popesti
9CAZONE ERIC-ALEXANDRU IV A-Școala gimn.Ioan Bădescu Popesti
10CIOBANU TEODORA IV A-Școala gimn.Ioan Bădescu Popesti
11CÎRJAN RĂZVAN-ȘTEFAN IV A-Școala gimn.Ioan Bădescu Popesti
12CRISTEA MIHAI-FLORIN IV B-Școala gimn.Ioan Bădescu Popesti
13DELICOI EDUARD-GABRIEL IV B-Școala gimn.Ioan Bădescu Popesti
14DUMITRACHE ȘTEFAN-CLAUDIU IV A-Școala gimn.Ioan Bădescu Popesti
15GĂBREANU ANDREEA IV C-Școala gimn.Ioan Bădescu Popesti
SALA 2 (ETAJ)
Nr. Crt.Numele şi prenumele elevului Clasa / Școala de proveniență
1GRIGORE NICOLETA IV B-Școala gimn.Ioan Bădescu Popesti
2HANTEA BRISEIS ALEXIA IV B-Școala gimn.Ioan Bădescu Popesti
3IACOB RAISA-GABRIELA IV B-Școala gimn.Ioan Bădescu Popesti
4IONESCU ALISA-ANTONIA IV D Școala Gimn.nr.79 București
5IORDACHE DENIS ANDREI IV B-Școala gimn.Ioan Bădescu Popesti
6KORENSCHI ARKADI-EMANUEL IV B-Școala gimn.Ioan Bădescu Popesti
7LUNCAŞU LUCA-DANIEL IV C-Școala gimn.Ioan Bădescu Popesti
8LUNGU MIHAI-ALEXANDRU IV A Școala Gimn.nr.133 București
9MATEI TEODOR-ȘTEFAN IV A-Școala gimn.Ioan Bădescu Popesti
10MELTEI BIANCA-MARIA IV B-Școala gimn.Ioan Bădescu Popesti
11MICU SEBASTIAN-ANDREEAS IV B-Școala gimn.Ioan Bădescu Popesti
12MOROIANU ALEXIA-IOANA IV A-Școala gimn.Ioan Bădescu Popesti
13NEAGU EDUARD-MIHAI IV A-Școala gimn.Ioan Bădescu Popesti
14NEGOI LARISA IV C-Școala gimn.Ioan Bădescu Popesti
15NEGREANU ADA-GABRIELA IV A Școala Gimn.nr.128 București
SALA 3 (ETAJ)
Nr. Crt.Numele şi prenumele elevului Clasa / Școala de proveniență
1OPROIU IANCU IV A-Școala gimn.Ioan Bădescu Popesti
2PAVEL CRISTINA-ANNEMARIE IV C-Școala gimn.Ioan Bădescu Popesti
3PETRESCU DAN-ALEXANDRU IV B-Școala gimn.Ioan Bădescu Popesti
4RUSU MARIA IV A-Școala gimn.Ioan Bădescu Popesti
5SALA DARIUS-MIHAI IV B-Școala gimn.Ioan Bădescu Popesti
6ȘERBAN MATEI-ALEXANDRU IV A-Școala gimn.Ioan Bădescu Popesti
7STANCU ANDREEA-ANA-MARIA IV A-Școala gimn.Ioan Bădescu Popesti
8TALOȘ PATRICK-ȘTEFAN IV B-Școala gimn.Ioan Bădescu Popesti
9ȚOROPOC BIANCA MARIA IV B-Școala gimn.Ioan Bădescu Popesti
10TUDOR ROBERTO-MARIAN IV A-Școala gimn.Ioan Bădescu Popesti
11TUFAN SOFIA-ELENA-VIVIANA IV C-Școala gimn.Ioan Bădescu Popesti
12VELICU MIHAELA-CLARA IV A-Școala gimn.Ioan Bădescu Popesti
13ZAVALAȘ MIRUNA-MARIA IV A-Școala gimn.Ioan Bădescu Popesti
14ZĂVELCĂ IOANA-ADRIANA IV B-Școala gimn.Ioan Bădescu Popesti